Your search results

Hizmetlerimiz

IP Proje Pazarlama, Türkiye genelinde yer alan konut, ofis, otel ve ticari gayrimenkul projelerinin satış ve pazarlama organizasyonunu başarıyla yöneten bir gayrimenkul pazarlama firmasıdır.

evaluating 2

Proje Geliştirme ve Planlama

Pazar değerlendirmesinden bütçe tahminine, estetik ve fonksiyonel şerefiyelendirmeden ödeme planlarının hazırlanmasına kadar olan süreçleri verimli bir şekilde yöneterek, iş stratejilerimizi güçlendirmeyi ve müşteri memnuniyetini artırmayı hedefliyoruz.

Pazarlama Hizmetleri

Hedef kitlemizi belirleyip, pazar trendlerini titizlikle analiz ederek, pazarlama stratejimizi en etkili şekilde konumlandırıyoruz. Müşteri ihtiyaçlarına odaklanarak çeşitli dijital kanalları kullanarak çevrimiçi varlığımızı güçlendiriyoruz. Ayrıca, sosyal medya yönetimi ve özgün içeriklerle desteklenen bir lansman planı ile marka bilinirliğimizi artırıyoruz. Medya planımızı, hedef kitlenin ilgi alanlarına uygun olarak oluşturuyor ve müşteri memnuniyetini odak noktamız haline getirerek sektörde liderliği hedefliyoruz.

Satış Hizmetleri

Müşteri odaklı ve rekabetçi bir yaklaşımla, lokasyon, rakip ve müşteri analizlerini temel alarak geniş bir acente ağı ve stratejik konumlandırılmış satış ofisleri ile müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Etkili satış süreçleri ve satış sonrası hizmetler ile müşteri sadakatini artırmayı, veri odaklı raporlama ile sürekli iyileştirmeye odaklanarak güçlü bir satış performansı ve sürdürülebilir büyüme sağlıyoruz.

Hukuksal Danışmanlık Hizmetleri

Hukuksal danışmanlık hizmetlerimiz kapsamında, satış vaadi sözleşmesinin hazırlanmasından teslimden sonra hukuki işlerin takibine kadar ihtiyaç duyulan tüm işlemleri yürütüyoruz. Tarafların haklarını ve menfaatlerini korumak için gerekli tüm hukuki kontrolleri yapıyoruz.

İşbirliği için iletişime geçiniz.

Danışmanlık almak için ilgili alanları doldurunuz lütfen.    Karşılaştırma Listesi