Hakkımızda

IP Proje Pazarlama

IP Proje Pazarlama, Türkiye genelinde faaliyet gösteren, konut, ofis, otel ve ticari her türlü gayrimenkul projesinin satış ve pazarlama organizasyonunu gerçekleştirir.

Gerek yurt içi müşteri portföyü gerekse Yurtdışı 3.000 civarında acente ağı ile birlikte alanında uzun yıllara dayalı tecrübeye sahip ekibiyle satış ve pazarlamasını yapacağı projeyi arsa halinden başlayarak anahtar teslimine kadar geçen süre içinde planlar, kurgularını oluşturur ve satış pazarlama organizasyonunu gerçekleştirir.

Güven. Profesyonellik. Tecrübe

Misyon

Hem yerel hem de uluslararası gayrimenkul pazarlarında etkili pazarlama stratejileri kullanarak projeleri başarılı bir biçimde tanıtmak, müşterilere değer ve kalite odaklı çözümler sunmak, bu çabalarımızla ülkemizi en üst düzeyde temsil etmek ve gayrimenkul potansiyelimizi etkili bir şekilde vurgulayarak öne çıkarmak.

Vizyon

Gayrimenkul projelerinin pazarlanması alanında sektörün önde gelen itibarlı markası olma hedefini taşıyoruz. Amacımız, müşterilerimize sağladığımız değer, kalite ve güvenilirlik ile tanınan bir marka olarak sektörde öne çıkmak ve rakipler arasında örnek gösterilen bir konuma gelmektir.

Biz Kimiz?

Türkiye’yi ve İstanbul’u nitelikli yabancı yatırımcılarla buluşturarak geliştirici firmaların doğrudan yüksek bütçeli yabancı yatırımcılara ulaşmasını sağlıyoruz.

Gayrimenkul projesinin satış ve proje yönetimi
+ 0
Milliyetten yatırımcıya yatırım danışmanlığı
+ 0
Müşteriye yatırım danışmanlığı ve Türk Vatandaşlığı
0 +
Gayrimenkul Satışı
0 +

İşbirliği için iletişime geçiniz.

Danışmanlık almak için ilgili alanları doldurunuz lütfen.    Karşılaştırma Listesi